MAL212384221E3
CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212384221E3
MAL212384221E3 Hakkında
Vishay MAL212384221E3, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, axial montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ve 1.7Ohm ESR değerine sahiptir. 100 Hz'de 350 mA ripple akımı taşıyabilen bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tekniği ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Not: Bu ürün üretim durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V