MAL212366221
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212366221
MAL212366221 Hakkında
Vishay MAL212366221, 220µF kapasiteli, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial (eksenel) bağlantı tipi ile Through Hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 1.5Ohm ESR ve 460mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre ve energy storage devrelerinde uygulanabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 100Hz
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V