MAL212364221E3
CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212364221
MAL212364221E3 Hakkında
Vishay MAL212364221E3, 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, axial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. 100Hz'de 1.7Ohm ESR değeri ve 350mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -55°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 125°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Eski ürün olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V