MAL212364151E3
CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212364151E3
MAL212364151E3 Hakkında
Vishay MAL212364151E3, 150µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında, 125°C'de 20000 saatlik ömrü ile tanımlanmıştır. ESR değeri 100Hz'de 2.4Ohm, impedansı 400mOhms'tır. 100Hz'de 240mA ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Anahtarlama güç kaynakları, filtre uygulamaları ve zaman gecikmesi devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Mevcut stokta bulunmamaktadır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.4Ohm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V