MAL212363102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212363102E3
MAL212363102E3 Hakkında
Vishay MAL212363102E3, 1000µF kapasitansına sahip axial tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltajı ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 125°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. 360mOhm ESR değeri ile stabilize edici, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V