MAL212360151
CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212360151
MAL212360151 Hakkında
Vishay MAL212360151, 150 µF kapasitansa sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. ESR değeri 100Hz'de 2.1Ohm olup, 600 mOhms impedansı vardır. 100Hz'de 290 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 20000 saatlik ömür süresi 125°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, geçmiş tasarımların revizyon veya yedek parça ihtiyaçlarında kullanıla bilinir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB dizaynlarına kolaylıkla uyarlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1Ohm @ 100Hz
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V