MAL212326101E3
CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212326101E3
MAL212326101E3 Hakkında
Vishay MAL212326101E3, 100 µF kapasiteli, 25V rated voltage'lı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponentin toleransı ±20% olup, -55°C ile 125°C arasında çalışabilmektedir. 125°C sıcaklıkta 20.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 100 Hz'de 3.2 Ohm, ripple akımı 250 mA @ 100 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri, filtreleme ve decoupling işlemlerinde kullanılan bir bileşendir. Axial can pakette üretilen bu kondansatör artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.2Ohm @ 100Hz
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V