MAL212325471
CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212325471
MAL212325471 Hakkında
Vishay MAL212325471, 470 µF kapasitanslı, 16V nominal gerilim rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde tasarlanmış through-hole montaj için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 700mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akım (680mA @ 100Hz) kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Anlog ve güç yönetimi devrelerinde filtreleme, güç tedariki stabilizasyonu ve sinyal geçişi uygulamalarında tercih edilmektedir. Not: Bu bileşen Obsolete (üretim dışı) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V