MAL212323151E3
CAP ALUM 150UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212323151E3
MAL212323151E3 Hakkında
Vishay MAL212323151E3, 150 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile 2.4Ω ESR (100Hz'de) ve 1Ω empedansına sahiptir. 160 mA ripple akım kapasitesiyle düşük frekans uygulamalarında çalışabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 125°C'de 20000 saatlik ömür süresi garantiler. Through-hole montaj tipi ile eski nesil elektronik devrelerde ve genel filtreleme uygulamalarında kullanım görmektedir. Axial, Can paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.4Ohm @ 100Hz
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V