MAL212314681E3
CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212314681E3
MAL212314681E3 Hakkında
Vishay MAL212314681E3, 680µF kapasitanslı, 10V değerlendirilmiş gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde tasarlanmış olup Through Hole montaj yöntemi ile kullanılır. ±20% tolerans, 250mOhm ESR ve 200mOhms impedans değerleriyle karakterize edilmiştir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bileşen, 125°C sıcaklıkta 20000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devre tasarımları ve filtre uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, analog ve dijital elektronik devrelerde enerji depolama ve sinyal filtreleme görevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V