MAL212314102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212314102E3
MAL212314102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL212314102E3, 1000 µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket türüyle Through Hole montajı için tasarlanmıştır. 180 mOhm ESR değeri ve 200 mOhms impedans özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 20000 saat ömür süresi garantisinde, 125°C'de işletim koşullarında güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ile gücü kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman sabiti uygulamalarında tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V