MAL212045222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL212045222E3
MAL212045222E3 Hakkında
Vishay MAL212045222E3, 2200µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 48mOhm ESR ve 46mOhms impedans değerleriyle düşük direnç özelliği taşır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 125°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz frekansda 2.94A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. AEC-Q200 yeterlilik sertifikası ile otomotiv uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.94 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V