MAL212027221E3
CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212027221E3
MAL212027221E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL212027221E3, 220µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile tasarlanan bu komponent, axial through-hole montajı için uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 192mOhm ve 10kHz'de 1.99A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 8000 saat ömür süresi garanti eder. AEC-Q200 standartlarına uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 192mOhm
Impedance 124 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.99 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V