MAL212025222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL212025222
MAL212025222E3 Hakkında
Vishay MAL212025222E3, 2200µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipi ile Through Hole montajı destekler. Automotive uygulamaları için tasarlanmış ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 48mOhm ESR ve 2.94A ripple current kapasitesiyle yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 125°C işletme sıcaklık aralığında 8000 saatlik yaşam süresi sunar. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 2.94A ripple current değerleri ile motor kontrol, güç kaynağı filtrelemesi ve sinyal işleme devreleri başta olmak üzere endüstriyel ve otomotiv sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.94 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V