MAL212019221E3
CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL212019221E3
MAL212019221E3 Hakkında
Vishay MAL212019221E3, 220 µF kapasitanslı, 100V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile 181 mOhm ESR değerine ve 1.96 A ripple current kapasitesine (-40°C ~ 125°C sıcaklık aralığında) sahiptir. Through-hole montaj tipi olan bu kondansatör, güç kaynağı filtreleme, dekouplaj ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 8000 saat ömür süresi 125°C'de garantilidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 181mOhm
Impedance 179 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V