MAL211947331E3
CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211947331E3
MAL211947331E3 Hakkında
Vishay MAL211947331E3, 330 µF kapasitans değerine sahip 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipiyle through-hole uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilme yeteneğine sahiptir ve 125°C'de 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 430 mOhm ESR ve 370 mOhm impedans özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses elektronikleri ve filtre devrelerinde tercih edilir. 630 mA ripple akım kapasitesiyle düşük frekans uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V