MAL211946681E3
CAP ALUM 680UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211946681E3
MAL211946681E3 Hakkında
Vishay MAL211946681E3, 680µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip aksiyel kuruluş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. 300mOhm ESR değeri ve 170mOhms impedansla düşük frekans uygulamalarında kararlı performans sunar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve analog sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 8000 saatlik ömür değeri 125°C'de sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V