MAL211946152E3
CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211946152E3
MAL211946152E3 Hakkında
Vishay MAL211946152E3, 1500 µF kapasitansa ve 25V nominal voltaja sahip axial montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole uygulamaları için tasarlanmış bu polarize kondansatör, genel amaçlı kullanımda yaygın olarak tercih edilir. 100 Hz'de 140 mOhm ESR değeri ve 1.42 A ripple akım yeteneği ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 125°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -10%, +50% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V