MAL211935221E3
CAP ALUM 220UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211935221
MAL211935221E3 Hakkında
Vishay MAL211935221E3, 220 µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paketinde gelen bu bileşen, general purpose uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C sıcaklıkta 4000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 940 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 550 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans ripple current kapasitesi 300 mA'dir. Through Hole montaj türü ile PCB üzerine doğrudan lehimlenebilir. Polarize bir kondansatör olup, -10% / +50% tolerans aralığında üretilir. Güç kaynakları, analog sinyal işleme, filtre ve coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 940mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V