MAL211934221E3
CAP ALUM 220UF 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211934221E3
MAL211934221E3 Hakkında
Vishay MAL211934221E3, 220 µF kapasitanslı, 10V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montaj tipiyle PCB'lere entegre edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 125°C'de 4000 saat ömür sağlar. 1.3 Ohm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılır. ±10% ile +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm @ 100Hz
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 10 V