MAL211926331E3
CAP ALUM 330UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211926331E3
MAL211926331E3 Hakkında
Vishay MAL211926331E3, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için tasarlanmıştır. Axial montajı ile through-hole kitlemelere uyumludur. 530 mOhm ESR değeri ve 380 mOhms impedans karakteristikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 8000 saat ömür süresine sahiptir. 580 mA ripple current kapasitesi 100 Hz'de devre stabilitesini sağlar. Polar yapısı nedense doğru polaritesi ile bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 100Hz
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V