MAL211925221E3
CAP ALUM 220UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211925221E3
MAL211925221E3 Hakkında
Vishay MAL211925221E3, 220 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan aksiyel montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu komponent, 4000 saatlik ömrü 125°C'de garantilemektedir. 940mOhm ESR ve 550mOhms empedans değerleriyle güç kaynakları, ses devreleri, frekans kompansasyonu ve genel filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 940mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V