MAL211925102E3
CAP ALUM 1000UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL2119
MAL211925102E3 Hakkında
MAL211925102E3, Vishay tarafından üretilen 1000µF kapasitanslı, 16V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde Through Hole montaj için tasarlanmıştır. 300mOhm ESR değeri ve 240mOhms impedans ile düşük frekans uygulamalarında 850mA ripple akımını destekler. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında, 125°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, zaman ayarlama ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V