MAL211918681E3
CAP ALUM 680UF 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211918681E3
MAL211918681E3 Hakkında
Vishay MAL211918681E3, 680µF kapasitanslı, 63V rated voltajlı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 8000 saat ömür süresi (125°C'de), -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 210mOhm ESR (100Hz'de) özellikleri ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtreleme, depolama ve decoupling işlevlerinde kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 63 V