MAL211917221E3
CAP ALUM 220UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211917221E3
MAL211917221E3 Hakkında
Vishay MAL211917221E3, 220 µF kapasitanslı, 40V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can kasa tipinde tasarlanmıştır ve Through Hole montajı için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. 650 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 500 mA @ 100Hz'dir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 125°C'de 8000 saat ömür garantisidir. Kapasitans toleransı -10% ile +50% arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 100Hz
Impedance 480 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V