MAL211916152E3
CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211916152E3
MAL211916152E3 Hakkında
Vishay MAL211916152E3, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial montaj türü ile through-hole bağlantı sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 8000 saatlik ömür süresi (125°C'de) garantisinde 140 mOhm ESR değeri ile düşük seri empedansı sunmaktadır. Anahtarlama kaynakları, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V