MAL211914152E3
CAP ALUM 1500UF 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211914152E3
MAL211914152E3 Hakkında
Vishay MAL211914152E3, 1500 µF kapasitanslı, 10V rated voltage ile çalışan axial tipli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için tasarlanmış bu komponent, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 230 mOhm ESR (100Hz'de) ve 1.1 A ripple current (100Hz'de) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Anahtarlama güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve DC buffering uygulamalarında tercih edilen bu kondansatör, 125°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 10 V