MAL211892339E3
CAP ALUM 33UF 20% 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211892339E3
MAL211892339E3 Hakkında
Vishay MAL211892339E3, 33 µF kapasitansı ve 200 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketinde sağlanan bu polar kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışan elektronik devreler için uygun özelliklere sahiptir. 2.11 Ohm ESR ve 406 mA 10 kHz ripple current değerleri ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve automotive sistemlerinde kullanılmaya elverişlidir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 125°C'de 8000 saat ömür garantisi vermektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.11Ohm
Impedance 1.11 Ohms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 406 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V