MAL211848331E3
CAP ALUM 330UF 20% 63V T/H
Seri / Aile Numarası
MAL211848331
MAL211848331E3 Hakkında
Vishay MAL211848331E3, 330 µF kapasitansına ve 63 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. Radial, Can paketleme formatında üretilen bu komponen, automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 630 mOhm @ 100Hz, ripple akımı 730 mA @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 630mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V