MAL211827101E3
CAP ALUM 100UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211827101E3
MAL211827101E3 Hakkında
Vishay MAL211827101E3, 100 µF kapasitansına sahip 40V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 4000 saat ömür garantisiyle automotive uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. 1.75 Ohm ESR değeri ve 1.3 Ohm impedans değeriyle güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile esnektir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.75Ohm @ 100Hz
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 147 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V