MAL211826221E3
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211826221
MAL211826221E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL211826221E3, 220µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipinde Through Hole montaj yapısına sahip bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışabilmektedir. 125°C sıcaklıkta 4000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.3Ohm ESR değeri ve 196mA ripple current kapasitesi ile otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı noktalarında DC blocking, ve zaman sabiti devrelerinde kullanım için uygun bir seçenektir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm @ 100Hz
Impedance 1.25 Ohms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 196 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V