MAL211825102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211825102E3
MAL211825102E3 Hakkında
Vishay MAL211825102E3, 1000µF kapasitanslı, 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paketinde Through Hole montajı için tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 8000 saat ömrü garantilenir. ESR değeri 345mOhm @ 100Hz olup, 720mA @ 100Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerekir.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 345mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V