MAL211818151E3
CAP ALUM 150UF 20% 63V AXIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL211818151E3
MAL211818151E3 Hakkında
Vishay MAL211818151E3, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial montaj tipinde, through-hole teknolojisine uygun olup, polarize bir komponenttir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 125°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. 1Ohm ESR değeri ve 790 mOhms impedansı ile ses gürültüsü filtreleme, güç kaynakları, zaman gecikmesi devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 637 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de stabilite sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 637 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V