MAL211818101E3
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211818101E3
MAL211818101E3 Hakkında
Vishay MAL211818101E3, 100 µF kapasiteli, 63 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can paket tipinde tasarlanmış, through-hole montaj için uygundur. ±20% tolerans ve 1.91 Ohm ESR değerine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 8000 saatlik ömür 125°C'de belirlenmiştir. 10 kHz'de 442 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.91Ohm
Impedance 1.62 Ohms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 442 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V