MAL211817152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211817152E3
MAL211817152E3 Hakkında
Vishay MAL211817152E3, 1500µF kapasitanslı 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipi ile tasarlanmış olup, -55°C ile 125°C arasında çalışır. 8000 saat ömrü 125°C'de belirtilmiştir. ESR değeri 130mOhm ve impedans 110mOhms olarak tasarlanmıştır. 10kHz'de ripple current kapasitesi 1.807A'dir. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve elektrik depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.807 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V