MAL211816472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211816472E3
MAL211816472E3 Hakkında
Vishay MAL211816472E3, 4700 µF kapasitanslı, 25V rated voltage'a sahip axial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerance ile üretilen bu komponentin ESR değeri 95mOhm olup, 10 kHz'de 2.052 A ripple current desteklemektedir. Through-hole montaj tipine sahip olması PCB'lere kolay entegrasyon sağlar. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 8000 saatlik yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreler ve diğer analog uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 95mOhm
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.052 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V