MAL211815472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211815472E3
MAL211815472E3 Hakkında
Vishay MAL211815472E3, 4700µF kapasitanslı, 16V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipiyle Through Hole montaja uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. 105mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -55°C ile +125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 125°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.004A ripple current kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal ayırma işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 105mOhm
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.004 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V