MAL211814332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL211814332E3
MAL211814332E3 Hakkında
Vishay MAL211814332E3, 3300µF kapasitanslı, 10V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 190mOhm ESR ve 180mOhms impedans değerleriyle 10kHz'de 1.284A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen değerinde çalışır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olup, 125°C'de 8000 saat ömür garantisi verilen polar kondansatörü, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.284 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V