MAL211080602E3
CAP ALUM 6000UF 300V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL211080602E3
MAL211080602E3 Hakkında
Vishay MAL211080602E3, 6000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 300V rated voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikafleri, inverter devreleri ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı elektrik sistemlerinde kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montaj imkanı sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 10000 saatlik ömür özellikleri sunmaktadır. 25.3mOhm ESR ve 20mOhm impedans değerleriyle düşük seri direnç karakteristiği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.3mOhm @ 100Hz
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 300 V