MAL211066602E3
CAP ALUM 6000UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL211066602E3
MAL211066602E3 Hakkında
Vishay MAL211066602E3, 6000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V ile derecelendirilmiş bu komponentin screw terminal bağlantı tipi, chassis mount kuruluma uygun şekilde tasarlanmıştır. 23.8 mOhm ESR değeri ve 18.6 mOhm impedans özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinide ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında 10000 saat ömür süresine sahip olup, tolerans değeri -10% ile +30% arasında değişmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.8mOhm @ 100Hz
Impedance 18.6 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 400 V