MAL210688154E3
CAP ALUM 150000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210688154E3
MAL210688154E3 Hakkında
MAL210688154E3, Vishay tarafından üretilen 150000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR (8 mOhm @ 100Hz) karakteristiği sayesinde güç kaynakları, enerji depolama uygulamaları ve genel amaçlı devreler için uygundur. Çift vidali terminal ile şasi montajı yapılan bu kondansatör, 50A ripple akımı (100 Hz) kapasitesiyle yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 20000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Radial kutulu yapısı endüstriyel güç devrelerinde, doğrultucular ve filtreleme işlemleri için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 50 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V