MAL210678223E3
CAP ALUM 22000UF 63V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL210678223E3
MAL210678223E3 Hakkında
Vishay MAL210678223E3, 22000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajına uygun olan bu kondansatör, 9 mOhm ESR ve 8 mOhms impedans değerleri ile düşük reaktans gerektiren devrelerde tercih edilir. 100 Hz'de 23.5 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi vardır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V