MAL210678104E3
CAP ALUM 100000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210678104E3
MAL210678104E3 Hakkında
Vishay MAL210678104E3, 100000 µF kapasitanslı 63V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi kasa ile endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. 8 mOhm impedans ve düşük ESR değeri ile güç uygulamalarında kararlı performans sağlar. 100 Hz'de 36.5 A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür tarafından desteklenir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36.5 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V