MAL210659153E3
CAP ALUM 15000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210659153E3
MAL210659153E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL210659153E3, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime ve vidalı terminal bağlantısına sahip bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 10mOhm, impedansı 6mOhms'tür. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Şasi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. 17.6A ripple akım kapasitesiyle yüksek akım uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 6 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17.6 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 100 V