MAL210658683E3
CAP ALUM 68000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210658683E3
MAL210658683E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL210658683E3, 68000 µF kapasitansı ve 63V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount şasiyle vidali terminal bağlantısı özelliğine sahip bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 20000 saat ömürlü performans sunar. 8 mOhm ESR değeri ve 29.5 A ripple current (100 Hz) kapasitesi ile güç uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10%, +30% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 29.5 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V