MAL210619103E3
CAP ALUM 10000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210619103E3
MAL210619103E3 Hakkında
Vishay MAL210619103E3, 10000 µF kapasitansına ve 100V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. Bu kondansatör, güç kaynakları, inverterler, endüstriyel kontrol sistemleri ve ses amplifikatörleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 20000 saat ömrü ile 85°C'de çalışabilir. ESR değeri 11mOhm (100Hz'de) olup, ripple current kapasitesi 100Hz'de 16.7A'dir. -40°C ile +85°C arasında güvenli şekilde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16.7 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 100 V