MAL210618222E3
CAP ALUM 2200UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210618222E3
MAL210618222E3 Hakkında
Vishay MAL210618222E3, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 68mOhm'dur. Şasi montajı için vidali terminal (screw terminals) ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunar. 5.4A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±10%/-30% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 68mOhm @ 100Hz
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V