MAL210617472E3
CAP ALUM 4700UF 40V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL210617472E3
MAL210617472E3 Hakkında
Vishay MAL210617472E3, 4700 µF kapasitansı ve 40V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 59 mOhm ESR değeri ile 100Hz'de 5.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dc-dc dönüştürücüler gibi filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V