MAL210617103E3
CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210617103E3
MAL210617103E3 Hakkında
Vishay MAL210617103E3, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltajda çalışan bu bileşen, şasi montajı için vida terminalli radyal kutuda sunulmaktadır. 23 mOhm ESR ve 16 mOhms empedansı ile düşük direnç karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi vardır. 100 Hz'de 10.6 A ripple akımını tolere edebilmektedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal ayırma uygulamalarında kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10.6 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V