MAL210616473E3
CAP ALUM 47000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210616473E3
MAL210616473E3 Hakkında
Vishay MAL210616473E3, 47000 µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. 10 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sağlar. 100 Hz'de 22.5 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial can paket tipinde dizayn edilen komponentin toleransı -10%, +30% olarak belirlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 22.5 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V